Nanoil Keratin Hair Mask – najlepsza maska do włosów farbowanych

Najlepsza keratynowa maska do włosów NanoilProblem z farbowaniem jest taki, że tuż po koloryzacji włosy wyglądają oszałamiającą, ale później dużo szybciej niszczą się, rozdwajają i przesuszają. Zwłaszcza gdy farbowanie powtarzamy regularnie. Co zrobić, żeby zregenerować włosy zniszczone farbowaniem? Zastosować maskę z keratyną taką jak Nanoil Keratin Hair Mask.

Decydując się na farbowanie włosów, często nie mamy świadomości, że tak naprawdę upiększamy je tylko pozornie. Rozchylone przez farbę łuski przyczyniają się do szybszej utraty nawilżenia, a niektóre składniki farb mogą niszczyć wewnętrzne struktury włosów i uwrażliwiać je na działanie czynników szkodliwych takich jak słońce lub toksyny.

Co zrobić, żeby zachować ich zdrowie i piękny wygląd na dłużej? Jak dbać o włosy farbowane? Najlepiej robić to, wykorzystując kosmetyki nasycone składnikami odbudowującymi takimi jak np. keratyna. Wśród zdecydowanych faworytów polecanych najczęściej przez profesjonalistów jest keratynowa maska do włosów Nanoil. Sprawdź, dlaczego to właśnie jej potrzebują twoja włosy!

Najlepsza keratynowa maska do włosów

Nanoil Keratin Hair Mask to bez dwóch zdań faworyt, jeśli chodzi o pielęgnację włosów farbowanych. To niezwykle lekka formuła nasycona keratyną. Jeden z bardziej eleganckich masek do włosów, po które możesz sięgnąć, gdy czujesz, że twoje włosy potrzebują pielęgnacji i troski na najwyższym poziomie. Bez półśrodków, skutecznie i w przemyślany sposób.

Nanoil Keratin Hair Mask:

 1. To jedyna tak dobrze skomponowana maska do włosów zniszczonych.
 2. Zawiera tylko niezbędne i skuteczne składniki, więc ma krótki skład.
 3. Ma kremową formułę, która nie obciąża włosów i dobrze się spłukuje.
 4. Otula włosy niesamowicie przyjemnym zapachem na długo.
 5. Działa nie tylko na powierzchni włosów, ale odbudowuje je też od środka.

Co kryje formuła Nanoil Keratin Hair Mask?

Jeśli sięgamy po produkt, który ma w założeniu regenerować i odbudowywać nawet najbardziej zniszczone pasma, myślimy, że w jego składzie kryje się długa lista substancji. Keratynowa maska do włosów Nanoil łamie ten stereotyp i udowadnia, że da się zregenerować włosy tylko kilkoma składnikami. Dlatego nie znajdziemy w Nanoil Keratin Hair Mask parabenów, PEG-ów itp.

To wodna maska (nie zawiera olejów, więc można stosować ją spokojnie wraz z olejkami), której głównym składnikiem jest hydrolizowana keratyna. W tej formie ta proteina ma najsilniejsze działanie, ponieważ jej cząsteczki są maleńkie i bez problemu wnikają w głąb włosów. Jeśli dodamy do tego panthenol, otrzymujemy naprawdę dobrze regenerującą i nawilżającą formułę. Reszta składników to lekkie silikony i substancje, dzięki którym maska Nanoil z keratyną otula włosy, nadaje im miękkość i blask, natychmiastowo poprawiając ich wygląd.

Właściwości i działanie maski Nanoil z keratyną

Taka formuła i taki zestaw składników może oznaczać tylko jedno – Nanoil Keratin Hair Mask to najlepsza maska do włosów zniszczonych, osłabionych, farbowanych. Warto stosować ją nie tylko dla silnej regeneracji, ale też zapobiegnięcia dalszym uszkodzeniom włosów. Sprawdzi się, gdy mamy włosy łamliwe, kruche, rozdwajające się i matowe, bo:

 • regeneruje i odbudowuje od środka,
 • zapobiega rozdwajaniu się końcówek,
 • nadaje włosom elastyczność i sprężystość,
 • wygładza szorstkie pasma,
 • poprawia poziom nawilżenia włosów,
 • chroni włosy przed uszkodzeniami,
 • zapobiega puszeniu się pasm,
 • wzmacnia cebulki i ogranicza utratę włosów,
 • przywraca miękkość i piękny blask.

Keratynowa maska Nanoil – stosowanie

Oczywiście, żeby osiągnąć to wszystko, wcale nie trzeba poświęcać bardzo dużo na pielęgnację. Maskę do włosów Nanoil pokochają wszyscy ci, którzy cierpią na chroniczny brak czasu – wystarczy stosować ją raz w tygodniu przed 15 minut. Po nałożeniu na włosy można ją oczywiście przytrzymać nieco dłużej i zmyć dopiero po pół godziny, ale ten kwadrans już wystarczy, że składniki odbudowujące wniknęły w głąb włosów i zrobiły robotę. To przewaga Nanoil Keratin Hair Mask!

Odwiedź stronę produktu – www.nanoil.pl

10