Olejek do włosów Nanoil

1. Wygląd, pojemność, wydajność

Nanoil - Olejek do włosów

Bardzo ładna, czarna, gładka i cylindryczna butelka z ciemnego szkła opatrzona jest precyzyjnym dozownikiem w postaci pompki, który nie zacina się i precyzyjnie dozuje olejek. Ciemne szkło butelki chroni drogocenne olejki przed światłem słonecznym.

Olejek do włosów Nanoil ma pojemność 100 ml i jest wydajny, a przy tym pięknie i delikatnie pachnie.

2. Skład

Skład omawianego olejku zmienia się w zależności od tego, po którą z trzech wersji Nanoil sięgniemy. Olejek do włosów Nanoil występuje w trzech odmianach nie bez powodu: każda z wersji jest przeznaczona do włosów o innej porowatości, a zatem do innego rodzaju włosów. Należy zdać sobie bowiem sprawę, że nie ma jednego, uniwersalnego remedium dla każdych włosów. To porowatość decyduje o tym, czy mamy cienkie i łamliwe włosy, czy może grube i sztywne. Każdy typ włosa potrzebuje innej pielęgnacji i innych składników. Dlatego Nanoil to 3 różne produkty, każdy o nieco odmiennym składzie. Możemy zatem wybrać:

  • olejek Nanoil do włosów niskoporowatych (grubych, sztywnych)
  • olejek Nanoil do włosów średnioporowatych (puszących się, matowych, niezdyscyplinowanych)
  • olejek Nanoil do włosów wysokoporowatych (suchych, zniszczonych, łamliwych)

Na stronie Nanoil (www.nanoil.pl) każdy rodzaj porowatości jest perfekcyjnie opisany, wybór odpowiedniej wersji olejku nie będzie zatem problemem. Każda kobieta bowiem dobrze wie, jak wyglądają i zachowują się jej włosy podczas pielęgnacji.

Nanoil oprócz wielu olejków (w zależności od wersji jest ich aż 6 lub 9) zawiera szereg składników pielęgnacyjnych odżywiających i upiększających włosy. W składzie odnajdziemy zatem lanolinę, panthenol, jedwab, keratynę, a także niezwykle ważny dla włosów filtr UV oraz witaminy: A i E.

Kompleksy: kerastim i baicapil, w które obfituje każda z trzech wersji Nanoil to innowacyjne, naturalne substancje, które świetnie regenerują włosy, wzmacniają ich cebulki, zapobiegają wypadaniu i przyspieszają wzrost włosów. Składniki pobudzają uśpione cebulki, które stają się aktywne i rodzą zdrowe, mocne włosy. Dzięki temu fryzura zagęszcza się, a kosmyki zyskują objętość.

3. Aplikacja

Nanoil można nakładać na włosy na kilka sposobów. W zależności od tego, ile czasu jesteśmy akurat w stanie przeznaczyć na pielęgnację, możemy albo zostawić olejek przez całą noc na włosach i skórze głowy, albo przeznaczyć na olejowanie włosów 30 minut. Nanoil można aplikować przed i po myciu włosów, na wilgotne i suche pasemka, jako odżywkę bez spłukiwania lub serum na zniszczone końce włosów.

4. Działanie

Olejek do włosów Nanoil działa zarówno na powierzchni włosów, jak i w ich wnętrzu. Z tego względu po pierwsze poprawia wygląd włosów, zapewniając im blask, sprężystość, gładkość i miękkość, po drugie zaś regeneruje włosy w wewnątrz, naprawiając zerwane wiązania siarczkowe i uzupełniając braki keratyny oraz witamin. Nanoil regeneruje i wzmacnia cebulki włosów – dzięki temu zapewnia kosmykom kompletną odnowę, zapewniając szybki wzrost zdrowych i mocnych włosów.

5. Wnioski

Olejek do włosów Nanoil to kompleksowy program odnowy włosów, który regeneruje je już w 30 dni, a upiększa już od pierwszego użycia. Ujmuje fakt, że produkt nie zawiera silikonów, parabenów, substancji typu SLS, pochodnych ropy naftowej. Jest w pełni bezpieczny dla włosów i skóry głowy. Nie tylko odżywia, ale kondycjonuje pasemka, zastępując szereg produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów.

333